Adam Micał blisko podium

Siedmioro tarnowskich kierowców kartingowych startowało w miniony weekend w Poznaniu w czwartej rundzie zawodów serii Rok Cup Poland. Najlepiej w tym gronie spisał się Adam Micał, który w swojej kategorii zajął czwartą lokatę.

Na torze w Poznaniu rozegrano czwartą rundę zawodów kartingowych serii Rok Cup Poland. W zawodach startowali również młodzi kierowcy kartingowi tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów. Na starcie w Poznaniu stanęli: Kajetan Gawron, Gabriel Łukasiewicz, Krzysztof Gardziel, Maciej Gładysz, Natalia Gładysz, Franciszek Liszka i Adam Micał.

Tym razem najlepiej wypadł Adam Micał, jadący w kategorii Junior Rok. Tarnowianin zameldował się na mecie tuż za podium zajmując, czwarte miejsce, co daje mu obecnie w klasyfikacji generalnej siódmą lokatę.

W kategorii Mini Rok Gabriel Łukasiewicz uplasował się na siódmej pozycji, Krzysztof Gardziel był 13, Kajetan Gawron 15, Maciej Gładysz zajął 18 pozycję, a Natalia Gładysz 20 miejsce. W efekcie w klasyfikacji generalnej sezonu Gabriel Łukasiewicz zajmuje ósme miejsce, Krzysztof Gardziel dziewiąte 9 miejsce, Kajetan Gawron jest 14 miejsce. W klasyfikacji drużynowej tarnowianie zajmują bardzo dobre trzecie miejsce.

W kategorii Baby Rok Franciszek Liszka przyjechał w finale na ósmej pozycji i w klasyfikacji generalnej zajmuje czwarte miejsce.

Kolejną rundę serii Rok Cup Poland zaplanowano na 8 i 9 lipca na torze w Zielonej Górze.