Dobry występ tarnowian

Kacper Szczurek wywalczył miejsce na podium podczas rozegranej w Zielonej Górze kolejnej serii wyścigów kartingowych Rok Cup Poland. Kolejne zwody tej serii zaplanowano jeszcze w lipcu na torze w Poznaniu.

W dniach 8-9 lipca 2017 roku odbyła się V runda serii Rok Cup Poland. Na torze w Zielonej Górze odbyła się V runda serii Rok Cup Poland. W gronie zawodników z całej Polski startowali także młodzi tarnowscy kierowcy - Kajetan Gawron, Gabriel Łukasiewicz, Franciszek Liszka, Adam Micał i Kacper Szczurek oraz Iza Bułka, debiutująca w grupie najmłodszych kierowców.

Najlepiej tym razem wypadł Kacper Szczurek, jadący w kategorii GP14, który zajął drugą lokatę.

W kategorii Mini Rok podczas kwalifikacji Kajetan Gawron wywalczył szóste, a Gabriel Łukasiewicz ósme miejsce. W klasyfikacji generalnej Gabriel Łukasiewicz także zajmuje ósmą pozycję, a Kajetan Gawron jest 11 W klasyfikacji drużynowej tarnowianie zajmują bardzo dobre trzecie miejsce.

W kategorii Baby Rok Franciszek Liszka ukończył wyścig finałowy na 10 pozycji, a w klasyfikacji generalnej zajmuje szóste miejsce.

Startujący w kategorii Junior Rok Adam Micał ukończył swój wyścig na 11 pozycji, co dało mu w klasyfikacji generalnej ósmą lokatę.

Kolejną rundę serii Rok Cup Poland zaplanowano na 21 lipca na torze w Poznaniu.