Kolejne podium Kacpra Szczurka we Włoszech

Kajetan Gawron, Marcel Kuc i Kacper Szczurek startowali we Włoszech, w dziewiątej rundzie zawodów kartingowych Rok Cup Italia 2017. Po raz kolejny najlepiej spisał się Kacper Szczurek, zajmując w swojej kategorii trzecią lokatę.

W dniach 29-30 lipca w Castelletto di Baranduzzo odbyła się dziewiąta runda Rok Cup Italia 2017, w której wystartowali również tarnowianie - Kajetan Gawron w kategorii Mini, Marcel Kuc w kategorii Junior oraz Kacper Szczurek w kategorii Senior.

Po raz kolejny najlepiej spisał się Kacper Szczurek zajmując tym razem trzecie miejsce. Ten wynik pozwolił mu w klasyfikacji generalnej plasować się na drugiej pozycji.

Marcel Kuc w finale zajął 17 miejsce, natomiast w klasyfikacji generalnej zasadniczego sezonu ostatecznie zajął 35 lokatę. Z kolei Kajetan Gawron w klasyfikacji generalnej zasadniczego sezonu zajął 56 miejsce wśród 123 sklasyfikowanych zawodników.

Kolejne zawody za granicą, z udziałem zawodników tarnowskiego klubu, Rok Cup Italia Finał odbędą się 16 i 17 września na torze w Adrii.