Czekają na Legię

 Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza najbliższy mecz ligowy rozegrają na własnym boisku 5 sierpnia z Legią Warszawa. Do tej pory Legia nie zdobyła jeszcze w Niecieczy nawet punktu. Gospodarze i tym razem nie zamierzają być przesadnie gościnni.

 

W czwartej kolejce LOTTO Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z Legią Warszawa. Podopieczni Mariusza Rumaka przygotowują się do meczu na własnych obiektach. Do piątku trenować będą raz dziennie. Piłkarze mobilizują się na sobotnie spotkanie. – Legia jeszcze nie zdobyła punktu w Niecieczy. Chcemy żeby, po najbliższym spotkaniu, nadal tak było – nie ukrywa Vlastimir Jovanović, pomocnik Bruk-Betu.

Po trzech kolejkach spotkań niecieczanie mają na koncie zaledwie jeden punkt i zajmują w tabeli przedostatnią pozycję. Legia ma na koncie jedną porażkę, jeden remis i wygraną, w ostatniej kolejce, z Sandecją Nowy Sącz 2:0. Z czterema punktami warszawianie zajmują w lidze ósme miejsce. Mecz w Niecieczy rozpocznie się w sobotę, 5 sierpnia o godzinie 20.30.

03.08.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |