Nowa bieżnia

 Do końca wakacji zakończyć się ma budowa nowej bieżni na boisku szkolnym przy ulicy Szujskiego w Tarnowie. W budynku przy ulicy Szujskiego mieści się Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Gimnazjum nr 11 oraz nowo utworzone XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe. Koszt prac wyniesie ponad  640 tysięcy złotych.

 

Po powrocie z wakacji młodzież Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych oraz nowo utworzonego XXI Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w Tarnowie, wraz z uczniami funkcjonującego w tej szkole Gimnazjum nr 11, korzystać będzie mogła ze zmodernizowanej bieżni na boisku przy ul. Szujskiego. Inwestycja ta zgodnie z umową ukończona ma być bowiem do 30 sierpnia.

Na bieżni położona będzie, składająca się z trzech warstw, nawierzchnia poliuretanowa typu Sandwich. Nawierzchnia taka umieszczona zostanie również na rozbiegu skoczni, która dodatkowo wyposażona zostanie w nową piaskową zeskocznię.

Dzięki modernizacji obiekt przy ul. Szujskiego wzbogaci się ponadto o elementy małej architektury - kosze na śmieci czy ławki.

W przetargu na modernizację bieżni przy Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych udział wzięły cztery firmy. Wygrała go Firma Usługowo-Handlowa „OL-BUD” z Moszczenicy, której oferta opiewała na kwotę nieco ponad 640 tysięcy złotych.

11.08.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |