Porażka z Dalinem, czas na lidera

Piłkarze tarnowskiej Unii przegrali środowy mecz z Dalinem Myślenice 1:3. Kibice są już jednak myślami przy najbliższej konfrontacji tarnowian z Hutnikiem Kraków, liderem tabeli po pięciu kolejkach. Mecz w Mościcach rozpocznie się 29 sierpnia o 17.00.

Nie udał się wyjazd piłkarzy tarnowskiej Unii do Myślenic na mecz z Dalinem. Tarnowianie, którym dawano spore szanse na wywiezienie z Myślenic choćby jednego punktu przegrali 1:3, tracąc jedną bramkę w pierwszej połowie i dwie kolejne po przerwie. Honorowego gola dla Unii zdobył efektownym uderzeniem z połowy boiska Konrad Fryś, gdy wynik spotkania był już praktycznie rozstrzygnięty.

Kibice Unii bardziej niż porażką w Myślenicach żyją już sobotnim pojedynkiem z Hutnikiem Kraków. Tarnowianie zajmują w tabeli 11 miejsce z dorobkiem siedmiu punktów, Hutnik jest samodzielnym liderem, mając po pięciu meczach 13 punktów. W środę krakowianie pokonali Nidę Pińczów 3:1.
Mecz z liderem rozpocznie się na stadionie w Mościcach 29 sierpnia o 17.00.