Miesiąc darmowych konsultacji

 Darmowe konsultacje z psychologiem, logopedą, fizjoterapeutą i terapeutą integracji sensorycznej proponuje wszystkim zainteresowanym Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie. Przez cały październik będzie się można spotkać na jednorazowych bezpłatnych konsultacjach specjalistycznych.

 

Przez cały październik zatrudnieni w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie pracownicy spróbują odpowiedzieć na wszelkie pytania rodziców zaniepokojonych o rozwój swoich dzieci.

W czasie bezpłatnych konsultacji będzie można poznać metody pracy Poradni, proces rekrutacji na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju i obejrzeć gabinety nowo otwartego Centrum Integracji Sensorycznej w Tarnowie, działającego przy Poradni.

W czasie miesiąca darmowych spotkań będzie można porozmawiać z fizjoterapeutą, logopedą, terapeutą integracji sensorycznej oraz psychologiem.

Konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numerem 14 639 09 09 czynnym w dni robocze od 10.00 do 18.00.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie mieści się przy ul. Jana Kochanowskiego 30. Przy Poradni znajduje się bezpłatny parking.

26.09.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |