Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

 Urząd Miasta Tarnowa i Fundacja Inicjatyw Innowacyjnych zapraszają tarnowskich przedsiębiorców na spotkanie doradcze dla firm realizujących badania. Konsultacje zaplanowano 18 października o godzinie 11.00 w strefie przedsiębiorcy DESK przy ul. Wałowej. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Prywatne firmy realizujące badania mogą wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu doradczym z ekspertami Fundacji Inicjatyw Innowacyjnych. Konsultacje zaplanowano 18 października o godzinie 11.00 w strefie przedsiębiorcy DESK przy ul. Wałowej w Tarnowie.

Każda firma, niezależnie od wielkości, może aplikować o bezpłatne pomiary. Jest to okazja, by przy pomocy zaawansowanych technik pomiarowych, światowej klasy aparatury analitycznej i ekspertów z wybranych dziedzin, zdobyć wiedzę o materiałach, która w przyszłości może skutkować opracowaniem nowych lub udoskonaleniem istniejących produktów lub usług.

Zakres badań obejmuje m.in. szeroko zaawansowane badania materiałów, z uwzględnieniem zagadnień związanych z mechaniką, zjawiskami fizycznymi i reakcjami chemicznymi, odpornością na warunki atmosferyczne.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy (do 13 października) na adres wrg@umt.tarnow.pl lub telefonicznie: 14 688 26 46.

07.10.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |