„The Square” w Millenium Studio

 Na film Rubena Östlunda „The Square”, nagrodzony Złotą Palmą festiwalu w Cannes, zaprasza 13 października o godzinie 20.30 kino Millenium w Tarnowie. To kolejna propozycja w ramach cyklu projekcji Millenium Studio. Bilety na seans kosztują 10 złotych.

 

„The Square” to czarna komedia nagrodzona Złotą Palmą festiwalu w Cannes. Film Rubena Östlunda, z Elisabeth Moss, Dominikiem Westem i Claesem Bangiem w rolach głównych, wywołał zachwyty i dziki śmiech podczas pokazu w Cannes. Östlund serią komicznych sytuacji sportretował współczesny świat, doprowadzając do czołowego zderzenia politycznej poprawności z tym, co w każdym z nas dzikie i zwierzęce. Oferując nieoczekiwany bonus w postaci jednej z najśmieszniejszych erotycznych scen roku – a może nawet wszech czasów – szwedzki reżyser stworzył jeden z najzabawniejszych filmów pokazanych i wyróżnionych główną nagrodą najważniejszego festiwalu filmowego na świecie.

Christian ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących – zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunek okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem.

Na projekcję filmu zaprasza 13 października o godzinie 20.30 kino „Millenium” w Tarnowie w ramach cyklu Millenium Studio. Bilety na seans kosztują 10 złotych.

 

The Square

komediodramat, Dania, Francja, Szwecja, Niemcy, 2017

Reżyseria: Ruben Ostlund
Scenariusz: Ruben Ostlund
Zdjęcia: Fredrik Wenzel

Obsada: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Marina Schiptjenko, Daniel Hallberg

Czas trwania: 142 min.

11.10.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |