„Zakochani w Tarnowie" w murach PWSZ

 Po raz kolejny Stowarzyszenie KANON, we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, organizuje grę miejską „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie​". Partnerem projektu będzie także Instytut Filologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Finał projektu odbędzie się 13 października o godzinie 11.00.

 

​Tradycyjnie na przełomie września i października młodzież tarnowskich szkół bierze udział w grze miejskiej „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie​", organizowanej od 2012 roku przez Stowarzyszenie KANON we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa.

W tegorocznej piątej edycji, partnerem projektu będzie Instytut Filologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Dzięki współpracy z wykładowcami PWSZ w Tarnowie młodzież weźmie udział w warsztatach i szkoleniach przygotowujących do stworzenia mini formy filmowej na temat tarnowskich atrakcji na ścieżce zakochanych.

W tegorocznej edycji wezmą udział uczniowie reprezentujący II LO, XVI LO, ZSP oraz ZST w Tarnowie-Mościcach. Finał odbędzie się w piątek, 13 października. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 11.00 w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury, które po raz kolejny gości finalistów tego projektu.

​Celem projektu „Gry Miejskie Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie" jest poszerzenie wiedzy i znajomości historii, współczesności oraz atrakcji Tarnowa wśród młodzieży szkolnej.

11.10.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |