Zmiany na Krakowskiej

 W związku z trwającym remontem po raz kolejny wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu na ulicy Krakowskiej w Tarnowie. Na odcinku poniżej skrzyżowania z ulicami Urszulańską i Nowym Światem ruch samochodów prowadzony jest tylko jednokierunkowo. Zakończenie prac na Krakowskiej zaplanowano na listopad.

 

Po raz kolejny, w związku z trwającym remontem, wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu na ulicy Krakowskiej w Tarnowie. Na odcinku jezdni Krakowskiej poniżej skrzyżowania z ulicami Urszulańską i Nowym Światem ruch samochodów prowadzony jest tylko jednokierunkowo, z zachodu na wschód, dotychczasowym pasem postojowym.

To oznacza, że kierowcy, jadący od strony dworca w górę ulicy Krakowskiej na skrzyżowaniu z Nowym Światem mogą skręcić tylko w prawo, w ulicę Urszulańską, nie ma możliwości skrętu w lewo, bo zabrania go organizacja ruchu, ani przejazdu na wprost, z powodu zamknięcia świeżo wyremontowanego skrzyżowania. Dla samochodów, które jadą od ulicy Nowy Świat, wyznaczony został objazd, prowadzący ulicą Urszulańską do ulicy Narutowicza i dalej, do dolnej części ulicy Krakowskiej.

Powyżej Nowego Świata i Urszulańskiej ruch odbywa się na dotychczasowych zasadach, a część miejsc postojowych, wcześniej wyłączonych z użytkowania, jest już dostępna.

Jak informuje wykonawca remontu, zakończenie prac na ulicy Krakowskiej planowane jest na listopad.

12.10.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |