Koncert dobrych serc

 Przeszło 26 tysięcy złotych na rzecz budowy hospicjum Via Spei przyniósł koncert charytatywny, który odbył się 8 października w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Wszystkie uzyskane pieniądze przeznaczone zostaną na bieżące prace w powstającym hospicjum.

 

Pełną salę widzów zgromadził koncert charytatywny na rzecz hospicjum Via Spei z udziałem  wokalistki Renaty Przemyk, zespołu Bit Mad Project i Orkiestry Kameralnej Fresco Sonare pod batutą Moniki Bachowskiej.

Podczas koncertu, który odbył się 8 października w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie,  można było usłyszeć utwory z repertuaru artystki, kompozycje autorstwa muzyków zespołu, a także utwory klasyczne. Był to też wieczór, który przyniósł  wymierne wsparcie w budowie hospicjum Via Spei. - Dobry wynik finansowy koncertu był możliwy dzięki hojności darczyńców i dzięki temu, że wszyscy artyści wystąpili charytatywnie i Fundacja poniosła jedynie niewielkie koszty związane z organizacją imprezy - mówi Anna Czech, Prezes Fundacji Kromka Chleba. - Dziękujemy z całego serca pomysłodawcom koncertu i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

Całkowity dochód z przekazanych datków i darowizn, w wysokości ponad 26 tysięcy złotych, zostanie przeznaczony na bieżące prace w powstającym hospicjum Via Spei.

13.10.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |