Dwa gole w końcówce

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zremisowali w Krakowie z Cracovią 1:1, zdobywając gola w ostatniej minucie spotkania. Niecieczanie po tym remisie mają 13 punktów zdobytych w 14 spotkaniach i zajmują w tabeli LOTTO ekstraklasy 13 lokatę. Za tydzień na mecz do Niecieczy przyjedzie Piast Gliwice.

Derby Małopolski nie były wielkim widowiskiem i zakończyły się sprawiedliwym podziałem punktów, choć na gole kibice czekali  do 80 minuty spotkania. Wówczas to gospodarze wykonywali rzut wolny, piłka trafiła w pole karne do Michała Helika, a ten skierował ją do siatki.

Radość krakowskich kibiców trwała do 90 minuty. Wtedy to Misak zagrał z prawej strony piętą do Piątka, ten trafił w słupek, odbita piłka trafiła pod nogi Jovanovicia, który dał niecieczanom remis.

Zespół z Niecieczy plasuje się w ligowej tabeli na 13 miejscu, mając 13 punktów zdobytych w 14 spotkaniach. Za tydzień niecieczan czeka kolejny ważny i trudny mecz. Do Niecieczy przyjedzie sąsiadujący w tabeli z Bruk-Betem Piast Gliwice.

Cracovia Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

Bramki: Helik (81 min.) - Jovanovic (90 min.)

Żółte kartki: Malarczyk - Maksimenko, Misak, Guba

Bruk-Bet: Mucha - Szeliga (46 min. Śpiączka), Putiwcew, Maksimenko, Mikovic, Kupczak, Piątek, Jovanovic, Gergel (46 min. Stefanik), Misak, Pawłowski (73 min. Guba)

Sędziował: Z. Dobrynin (Łódź), widzów: 6 431