Nagrody dla młodych sportowców

 Sesja Rady Powiatu Tarnowskiego w dniu 30 października była okazją do uhonorowania zawodników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze - Dwudniakach, którzy uczestniczyli w IX Ogólnopolskim Mityngu Jeździeckim Olimpiad Specjalnych w Drzonkowie. Zarząd powiatu wręczył również puchary i medale zwycięzcom powiatowej  Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017.

 

W powiecie tarnowskim podsumowano wyniki współzawodnictwa sportowego w ramach Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017. Pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku. Na drugim uplasowało się Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem w Tuchowie, a na trzecim Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie. W rywalizacji na poziomie ponadgimnazjalnym uczestniczyło dziewięć szkół - ZSP Tuchów, LO Tuchów, ZSP Zakliczyn, ZSP Żabno, ZSLiT Wojnicz, ZSOiZ Gromnik, ZSP Ryglice, ZSOiZ Cięzkowice i ZSP Radłów. Zawody odbywały się w systemie drużynowym i indywidualnym w 14 konkurencjach. W zawodach powiatowych udział wzięło łącznie 852 uczniów.

Podczas sesji Rady Powiatu Tarnowskiego starosta Roman Łucarz, wicestarosta Zbigniew Karciński oraz Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma wręczyli puchary i medale najlepszym młodym sportowcom.

Przedstawiciele powiatowego samorządu pogratulowali również wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze - Dwudniakach, którzy zdobyli łącznie dziewięć medali w IX Ogólnopolskim Mityngu Jeździeckim Olimpiad Specjalnych w Drzonkowie. Dyplomy gratulacyjne odebrali zawodnicy: Daniel Sitek, Natalia Filar, Wojciech Teper, Krystian Furmański i Bożena Tyka oraz opiekunowie: Magdalena Pikul i Maciej Witek.

31.10.2017
Komentarze:
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |