Koncert Zaduszkowy

 Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro zaprasza 5 listopada do tarnowskiego teatru na Koncert Zaduszkowy. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na terapię dzieci z niepełną sprawnością w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie.

 

Zespół MONK, kwartet Con Affetto oraz Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek – to podstawowy skład tegorocznego, piątego już Koncertu Zaduszkowego. Publiczność  czeka jednak mnóstwo muzycznych niespodzianek. - Tak naprawdę scenariusz pisze nam życie - mówią organizatorzy. - Wystarczy spojrzeć, kto odszedł w ostatnich miesiącach: Wojciech Młynarski, Zbigniew Wodecki, Leonard Cohen, Wiesław Michnikowski.

Wydarzenie w dwóch odsłonach organizuje 5 listopada Stowarzyszenie Ich Lepsze Jutro. Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na terapię dzieci z niepełną sprawnością w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie.

W tym roku odbędą się dwa koncerty –  o godzinie 16.00 i o 18.30. Obydwa na dużej scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Bilety w cenie 35 złotych są do nabycia w kasie teatru. Kasa nie prowadzi rezerwacji telefonicznej. Płatność za bilety odbywa się tylko gotówką i nie ma możliwości zwrotu zakupionych biletów.

03.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |