„Fantastyczna kobieta” w Millenium Studio

 Kino „Millenium” w Tarnowie zaprasza 3 listopada o godzinie 20.30 na projekcję filmu „Fantastyczna kobieta”. To kolejna propozycja w ramach cyklu Millenium Studio. Bilety na seans kosztują 10 złotych.

 

„Fantastyczna kobieta” była wydarzeniem tegorocznego Berlinale, gdzie przyniosła chilijskiemu reżyserowi Srebrnego Niedźwiedzia za scenariusz oraz Teddy Award dla najlepszego filmu o tematyce LGBTQ.

Orlando planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny. Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby. Marina jest fantastyczną kobietą: nie daje się wpisać w żaden schemat i bezkompromisowo idzie pod prąd.

Na film zaprasza 3 listopada o godzinie 20.30 kino „Millenium” w Tarnowie w ramach cyklu projekcji „Millenium Studio”. Bilety kosztują 10 złotych.

 

Fantastyczna kobieta

dramat, Chile, USA, Niemcy, Hiszpania, 2017

Reżyseria: Sebastián Lelio

Scenariusz: Sebastián LelioGonzalo Maza

Muzyka: Matthew Herbert

Zdjęcia: Benjamín Echazarreta

Obsada: Daniela Vega, Francisco Reyes, Luis Gnecco, Antonia Zegers, Amparo Noguera, Nestor Cantillana

Czas trwania: 104 min.

03.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |