Drugi odcinek serialu „Nie wycofuj się rakiem”

 Co ma wspólnego produkcja wina z dbałością o zdrowie? Jak się okazuje bardzo wiele.  Więcej szczegółów w kolejnym odcinku programu telewizyjnego „Nie wycofuj się rakiem” w TVP3 Kraków. Emisja w piątek o godzinie 7.25 i 20.30 oraz w sobotę o godzinie 20.05.

 

W drugim odcinku bohater serialu telewizyjnego „Nie wycofuj się rakiem” dzieli się swoimi przemyśleniami na temat zdrowia, powstałymi na kanwie relacji rodzinnych. W tle można obejrzeć warunki uprawy winorośli, należących do jego najbliższych. Nie brakuje okoliczności produkcji trunku, można je tutaj oglądać w jednej z najlepszych małopolskich winnic. Zdjęcia powstawały w winnicy, której produkcja jest regularnie nagradzana na festiwalach wina.

Z perspektywy wzgórza dominującego nad Tuchowem Pogórze prezentuje się naprawdę imponująco. Nie brakuje tutaj także badań profilaktycznych. To właśnie dbałość o zdrowie, a konkretnie badania jelita grubego ma propagować serial.  Kolonoskopię za darmo mogą wykonywać  osoby pomiędzy 50. a 65. rokiem życia. W ramach projektu realizowanego przez Centrum Zdrowia Tuchów zapewnione jest też finansowanie pełnych znieczuleń, możliwość dowożenia pacjentów lub refundowania dojazdów, a także bezpośrednie spotkania informacyjne. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 728 588 355.

Program Profilaktyka raka jelita grubego – szansa na zdrowie dla mieszkańców Małopolski jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.

„Nie wycofuj się rakiem" będzie można obejrzeć na antenie TVP3 Kraków. Emisja w piątek o godzinie 7.25 i 20.30 oraz w sobotę o godzinie 20.05. Na stronie http://czt.com.pl/nie-wycofuj-sie-rakiem/ można już oglądać ten odcinek, a także kolejne części produkcji, zrealizowanej na zlecenie Centrum Zdrowia Tuchów.

03.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |