Koncerty pełne wspomnień - Jacek Wójcicki

 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 6 listopada o 19.00 do kina „Marzenie” na koncert Jacka Wójcickiego. Artyście towarzyszył będzie pianista Konrad Mastyło, a koncert poprowadzi Andrzej Kurdziel. Bilety w cenie 25 złotych są do nabycia w kasie kina oraz on-line.

 

W kinie „Marzenie” w Tarnowie odbędzie się 6 listopada o godzinie 19.00 koncert Jacka Wójcickiego. Artysta od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Jacek Wójcicki ukończył Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Od 1982 roku, przez dziewięć lat występował na deskach krakowskiego Teatru Słowackiego. W 1986 roku został nagrodzony na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a rok później – zdobył laury na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W latach 1992–1997 występował w nowej serii Kabaretu Olgi Lipińskiej.

Grał również w serialach oraz filmach, m.in. w: „Ostatnim dzwonku” (1989), „Korczaku” (1990), „Podwójnym życiu Weroniki” (1991), „Białym małżeństwie” (1992), „Liście Schindlera” (1993). Występuje z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Bierze także udział gościnny w projektach „Nieszpory Ludźmierskie” Jana Kantego Pawluśkiewicza i „Woła nas Pan” Włodzimierza Korcza.

Artyście towarzyszyć będzie pianista Konrad Mastyło, a koncert poprowadzi Andrzej Kurdziel.

Bilety w cenie 25 złotych nabywać można w kasie kina „Marzenie” przy ulicy Staszica 4 oraz on-line (www.tck.pl).

03.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |