Emocje w lidze futsalu

 Tylko trzy spotkania udało się rozegrać w drugiej kolejce ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Dzięki wygranej z Westovią Okna Pawłowski na czele tabeli znalazła się po dwóch spotkaniach ekipa Sportmossimo.pl Grabówka.

 

Tylko trzy spotkania zostały rozegrane podczas drugiej serii spotkań ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Nie oznacza to jednak, że w hali sportowej w Łękawicy było nudno.

W pierwszym meczu ekipa (B)oca Czemarol/Mado, która jest absolutnym debiutantem na tym poziomie rozgrywek grała z Gryfem Borzęcin. Doświadczeni gracze z Borzęcina okazali się tym razem lepsi, szybko objlłi prowadzenie 2:0 i wygrali całe spotkanie 5:2.

Przed szansą na objęcie prowadzania w ligowej tabeli stanęła Sportmossimo.pl Grabówka i Westovia Okna Pawłowski, ale to ci pierwsi zdecydowanie lepiej weszli w mecz, zdobyli gola, a w pewnym momencie prowadzili już 4:1. Wtedy rywale zaczęli odrabiać straty. Napierw Tomasz Nytko popisał się mocnym strzałem, a bramkę kontaktową zdobył Dawid Szczerba. Westovia podjęła nawet próbę wycofania bramkarza, aby odmienić losy spotkania. Ostatecznie ta próba się nie udała i to Sportmossimo.pl Grabówka objął przodownictwo w tabeli. Stało się tak na skutek porażki wicemistrza, Topicaru Auto Części, który przegrał z Grupą Azoty PROREM 2:3.

04.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |