Bruk-Bet walczy o trzy punkty

 W niedzielę, 5 listopada o godzinie 15.30, Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Piasta Gliwice. Obydwa zespoły sąsiadują w tabeli, mając po 13 punktów zdobytych w 14 spotkaniach.

 

Kolejny mecz ligowy rozegrany zostanie w Niecieczy 5 listopada o godzinie 15.30. Tym razem rywalem Bruk-Betu Termaliki będzie Piast Gliwice. - Do tego spotkania musimy podejść maksymalnie zmotywowani, skoncentrowani i zagrać dobry mecz. Walczymy o trzy punkty - zapowiada przed niedzielną konfrontacją Maciej Bartoszek, trener zespołu z Niecieczy.

Obydwa zespoły sąsiadują w tabeli,mając po 13 punktów zdobytych w 14 spotkaniach. Niecieczanie sklasyfikowani są na 13 pozycji, Piast o jedno miejsce niżej. - Rywal przyjedzie po zwycięstwo, ale nie będzie mu  łatwo. Trudno mi teraz powiedzieć o jego mocnych i słabych stronach. Zawsze to była drużyna, która walczyła do końca. Dla mnie to okazja, żeby spotkać się z przyjaciółmi, z którymi razem grałem - mówi Bartosz Szeliga. Dla niego to spotkanie z cyklu sentymentalnych. Zawodnik Bruk-Betu w ubiegłym sezonie bronił barw gliwickiego klubu.

Dwa zwycięstwa, pięć porażek i jeden remis – taki jest bilans dotychczasowych spotkań Bruk-Betu Termalica Nieciecza z Piastem Gliwice. Drużyny o punkty walczyły już w pierwszej lidze.

04.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |