Tarnowska Dyszka po raz trzeci

 W dniu 5 listopada o godzinie 9.30 wystartują uczestnicy „Tarnowskiej Dyszki”, biegu na dystansie 10 kilometrów. Bieg rozpocznie się na parkingu Gemini Park Tarnów. W tym roku uczestnicy pomogą podopiecznemu Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z pomocą" – piętnastoletniemu Jackowi Kierachowi.

 

Bieg na 10 km to ulubiony dystans większości biegaczy, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Już 5 listopada odbędzie się, otwarty dla wszystkich biegaczy, bez względu na wiek czy umiejętności, trzecia edycja „Tarnowskiej Dyszki", która wystartuje spod Gemini Park. Oprócz celu sportowego  
na uczestników biegu czekają nagrody, a także możliwość pomocy w rehabilitacji dzieciom z Tarnowa.

„Tarnowska Dyszka” po raz drugi łączy bieg oraz akcję charytatywną. Podczas poprzedniej edycji, w 2016 roku, udało się uzbierać pięć tysięcy złotych, które zostały przekazane na leczenie małej Karolinki.
W tym roku uczestnicy pomogą wspólnymi siłami podopiecznemu Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z pomocą" – piętnastoletniemu Jackowi Kierachowi, cierpiącemu na przepuklinę oponowo-rdzeniową oraz wodogłowie.

Uczestnicy wystartują o godzinie 9.30 z parkingu przed Gemini Park Tarnów. Limit czasu na pokonanie trasy 10 kilometrów wynosi 80 minut. O godzinie 11.00 zaplanowano dekorację zwycięzców wręczenie nagród.

05.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |