Smutek w Mościcach

 Piłkarze Unii Tarnów doznali kolejnej porażki w meczu ligowym. Tym razem tarnowianie ulegli w Mościcach Chełmiance Chełm 1:3. Unia zajmuje w tabeli III ligi 16 lokatę, z 12 punktami zdobytymi w 15 spotkaniach. Za tydzień tarnowianie zagrają na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska.

 

Mimo prowadzenia 1:0 piłkarze tarnowskiej Unii przegrali na własnym boisku mecz ligowy z Chełmianką Chełm 1:3.

Tarnowianie dobrze rozpoczęli spotkanie, nie pozwalali rozwinąć skrzydeł gościom, sami zaś często przeprowadzali akcje ofensywne. Efektem był gol zdobyty przez Damiana Luberę w 33 minucie. Zawodnik Unii ograł obrońców, wyszedł na czystą pozycję i precyzyjnym uderzeniem dał gospodarzom prowadzenie.

Po stracie bramki inicjatywę przejęli goście. Już kilka minut po bramce Lubery Chełmianka wyrównała, po golu z rzutu karnego, podyktowanego za faul Wierzchowca na Prytulaku. Skutecznym strzelcem okazał się sam poszkodowany.

Jeszcze przed przerwą padł drugi gol dla przyjezdnych, którzy nadal przeważali na boisku. W 40 minucie po uderzeniu głową Kompanickiego piłka trafiła w słupek bramki Unii. Dwie minuty później po uderzeniu Prytulaka i interwencji Bartłomieja Banka do piłki doszedł Banaszek, który skierował ją do siatki.

W drugiej połowie tarnowianie zagrali lepiej i odważniej, próbując odrabiać straty. Niestety, w 54 minucie stracili kolejnego gola, po uderzeniu z rzutu wolnego Kompanickiego. Goście mieli jeszcze jedną wyśmienitą okazję - w 66 minucie Prytulak nie wykorzystał rzutu karnego, tym razem jego uderzenie obronił Banek.

Tarnowianie w 15 spotkaniach zgromadzili 12 punktów i zajmują w tabeli III ligi 16 miejsce. Za tydzień Unia zagra na wyjeździe z Wólczanką Wola Pełkińska.

 

Unia Tarnów – Chełmianka 1:3 (1:2)

Bramki: Lubera (33 min.) - Prytulak (37 min.), Banaszak (42 min.), Kompanicki (54 min.)
Żółte kartki: Bartkowski, Węgrzyn, Lubera, Ściślak - Jabkowski, Maliszewski, Banaszak, Kobiałka

Unia: Banek - Wierzchowiec (46 min. Jamróg), Więcek (55 min. Biały), Bartkowski, Węgrzyn, Łazarz, Orlik (58 min. Wrzosek), Lubera, Ściślak, Sojda, Zawrzykraj (77 min. Nytko)

Sędziował: M. Nowak (Stalowa Wola), widzów: 300

06.11.2017
Komentarze:
Anonymous: 21.11.2017
pandora Silver Charm Bracelet with Heart Clasp Charm.Pandora Outlet 2017 Brand new Christmas 2017 collection.pandora Ivory White Braided Double Leather Bracelet.Charms Pandora Sale pandora Gift Card amp pandora Coupons Promo Deals?During this sale you can enjoy 50% off or even more on Pandora Outlet Store selected pandora charms,Famous for its beauty and uality, pandora jewelry offers style and eleganc.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |