Stach Szabłowski gościem BWA

 Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza 7 listopada o godzinie 18.00 do galerii na dworcu kolejowym na wykład Stacha Szabłowskiego i oprowadzanie po wystawie „W poczekalni”. Wstęp jest wolny.

 

W galerii na dworcu kolejowym w Tarnowie oglądać można wystawę prac Bogusława Bachorczyka i Zbigniewa Sałaja „W poczekalni”. Wystawa jest kolejną odsłoną „Wystawy stałej” - prezentacji prac kolekcji Małopolskiej Fundacji Muzeum Sztuki Współczesnej w przestrzeni Dworca PKP w Tarnowie. To wspólne przedsięwzięcie BWA Tarnów i MFMSW, finansowane z budżetów Tarnowa i województwa małopolskiego.

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza we wtorek, 7 listopada o godzinie 18.00 na wykład Stacha Szabłowskiego oraz spotkanie z autorami, którzy oprowadzać będą po wystawie. Gościem organizatorów będzie także kuratorka Agnieszka Jankowska-Marzec, a jednym z punktów programu spotkania będzie także promocja katalogu.

Wstęp jest wolny.

Stach Szabłowski to niezależny kurator, krytyk sztuki i publicysta. Przez wiele lat związany z CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie. Autor koncepcji kuratorskich kilkudziesięciu wystaw i projektów artystycznych. Publikuje w prasie głównego nurtu, w wydawnictwach branżowych i katalogach wystaw.

06.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |