Półtora tysiąca flag na samochód

 Około półtora tysiąca flag narodowych przygotowano w Urzędzie Miasta Tarnowa w ramach kolejnej edycji akcji „Flaga na samochód”. Flagi można odbierać do 11 listopada, będą także rozdawane podczas pikniku niepodległościowego na Rynku w Tarnowie w dniu 10 listopada.

 

Już około 500 flag trafiło już do tarnowian w ramach tegorocznej edycji akcji „Flaga na samochód”, prowadzonej przez Urząd Miasta Tarnowa z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Flagi można odbierać do 11 listopada. - Spodziewany się, że im bliżej święta, tym zainteresowanie będzie większe. Zapraszamy wszystkich chętnych – mówi Maria Zawada-Bilik, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa.

Flagi na samochód można odbierać bezpłatnie w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ulicy Nowej 4 i w siedzibie Urzędu Miasta Tarnowa przy ulicy Mickiewicza 2, w Tarnowskim Centrum Informacji przy Rynku 7 oraz w Cafe Tramwaj na placu Sobieskiego, w godzinach otwarcia. Flagi będą rozdawane również podczas pikniku niepodległościowego, który 10 listopada odbędzie się na tarnowskim Rynku. Tym razem do rozdania przygotowano ich około półtora tysiąca, z czego jeszcze blisko tysiąc czeka jeszcze na chętnych.

Pierwsza edycja akcji „Flaga na samochód” odbyła się w 2008 roku, w 90. rocznicę odzyskania niepodległości. Od roku 2010 roku akcja prowadzona jest dwa razy do roku  - w maju, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które Tarnów obchodzi już 30 października.

07.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |