Lider wciąż bez straty punktu

 Zespoły grające w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrały trzecią kolejkę spotkań. Efektowne zwycięstwo odniósł lidera tabeli, zespół Sportmossimo.pl Grabówka, który umocnił się na prowadzeniu z kompletem zwycięstw.

 

Po raz trzeci w tym sezonie futsalowcy wyszli na parkiet, by rywalizować w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Rozegrano cztery spotkania, gdyż Biała Gwiazda poprosiła o przełożenie spotkania z Grupą Azoty PROREM. Pozostałe drużyny zgodnie z planem rozegrały swoje pojedynki. Znów imponująco zaprezentował się mistrz, Lumaro Elbud, który bezpardonowo potraktował beniaminka, (B)ocę Czemarol, aplikując im aż dziewięć goli. Również dziewięć goli zdobyła Westovia Okna Pawłowski, pokonując Control Process Luxtorpeda 9:4.

Lider Ekstraklasy, Sportmossimo.pl Grabówka wcale nie byli gorsi pod względem strzeleckim i zwyciężyli Pchelkowsky Tar-Sped 8:3.

Zgodnie z zapowiedziami najciekawiej było w meczu Topicaru Auto Części z Gryfem Borzęcin. Osłabiony kadrowo wicemistrz TLF nieźle rozpoczął spotkanie i Łukasz Noga zdobył ważnego gola. Ostatecznie jednak to gracze z Borzęcina wygrali 3:1.

W tabeli z kompletem zwycięstw prowadzi Sportmossimo.pl Grabówka. Cztery zespoły nie zdobyły jeszcze punktu. Kolejne mecze w Tarnowskiej Lidze Futsalu rozegrane zostaną 13 listopada.

07.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |