Wygrana szczypiornistów

 Piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów pokonali w spotkaniu ligowym ekipę Uniwersytetu Radom 35:31. Zespół z Tarnowa zgromadził siedmiu meczach 15 punktów i zajmuje w tabeli szóste miejsce. W następnej kolejce tarnowianie wyjadą do Ostrowa Wielkopolskiego na mecz z Ostrovią.

 

Mecz ligowy szczypiornistów SPR PWSZ Tarnów z ekipą Uniwersytetu Radom nie dostarczył wielu emocji. Gospodarze byli zespołem lepszym i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Tarnowianie od początku budowali przewagę bramkową, która już do przerwy wynosiła sześć goli. Wiadomo było, że tylko jakaś katastrofa może odebrać gospodarzom wygraną.

Do katastrofy nie doszło. Gościom z Radomia udało się w drugiej części gry nieco zmniejszyć straty, ale wygrana była zdecydowanie poza ich zasięgiem.

Zespół z Tarnowa ma 18 punktów zdobytych w ośmiu spotkaniach i zajmuje w tabeli I ligi czwarte miejsce. W następnej kolejce SPR PWSZ wyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego na mecz z Ostrovią.

 

SPR PWSZ Tarnów – KS Uniwersytet Radom 35:31 (23:17)

Bramki dla SPR: Dutka 10, Kubisztal 6, Jewuła 5, Kowalik 4, Wajda 2, Sanek 2, Misiewicz 1, Spieszny 1, Nowak 1, Drobiecki 1, Niemiec 1, Mogielnicki 1

13.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |