Punkt Unii

Piłkarze Unii Tarnów zremisowali w wyjazdowym meczu ligowym z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:1. Tarnowianie zajmują w tabeli III ligi 16 lokatę z 13 punktami zdobytymi w 16 spotkaniach. Za tydzień Unia zagra u siebie z Orlętami Radzyń Podlaski.

Jeden punkt wywalczyli piłkarze Unii Tarnów, remisując  w wyjazdowym meczu ligowym w Wólczanką Wólka Pełkińska 1:1.

Mecz rozpoczął się świetnie dla tarnowian, którzy już w 2 minucie objęli prowadzenie, gdy po błędzie bramkarza Sojda trafił do pustej bramki. Do końca pierwszej połowy Unia miała jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, żadnej jednak nie udało się wykorzystać.

Po przerwie obraz gry zupełnie się zmienił. Już w 48 minucie wyrównał z rzutu karnego Lech, po zagraniu ręką przez Bartkowskiego. Z upływem czasu przewaga gospodarzy rosła i to oni mogli wywalczyć komplet punktów. Na szczęście tarnowianie mądrze się bronili i uratowali remis.

Unia zajmuje w tabeli III ligi 16 lokatę z 13 punktami zdobytymi w 16 spotkaniach. Za tydzień zespół z Mościc zagra u siebie z Orlętami Radzyń Podlaski.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 1:1 (0:1)

Bramki: Sojda (2 min.) - Lech (48 min. karny)

Żółte kartki: Smoleń, Lech, Podstolak - Łazarz, Zawrzykraj, Witek, Ściślak

Unia: Banek - Jamróg (79 min. Łazarz), Bartkowski, Więcek, Witek, Sojda (81 min. Bachara), Ściślak, Wrzosek, Lubera (90 min. Orlik), Zawrzykraj, Biały
Sędziował: M. Myszka (Stalowa Wola), widzów: 300