Zdecydował gol... bramkarza

 Zespoły rywalizujące w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrały czwartą kolejkę spotkań. W czterech spotkaniach padło 21 goli. Na czele tabeli z kompletem zwycięstw znajduje się ekipa Sportmossimo.pl Grabówka.

 

Bohaterem czwartej kolejki spotkań ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport Kamil Kosman. Bramkarz Westovii Okna Pawłowski w tym dniu był nie do pokonania i kilkakrotnie powstrzymywał ataki piłkarzy Białej Gwiazdy. Jego koledzy w ofensywie także nie mogli skutecznie zaatakować, aż wreszcie Kosman dalekim wyrzutem chciał uruchomić swojego kolegę pod bramką przeciwnika, ale zarówno on, jak i obrońca minęli się z piłką, a ta otarła się o rękawice bramkarza rywali i wylądowała w bramce. To jedyne trafienie dało Westovii komplet punktów.

W pozostałych trzech spotkaniach padło zdecydowanie więcej goli.

Grupa Azoty PROREM pokonała beniaminka - (B)oca Czemarol - 6:2. Na trafienie Patryka Malinowskiego i popisową akcję Dominika Witka odpowiadali w zespole zwycięzców Piotr Łazarz, Miłosz Mosio, Sebastian Zawrzykraj, Bartłomiej Motyka i dwukrotnie Radosław Motyka.

Piłkarze Gryfa Borzęcin ulegli ekipie Pchelkowsky Tar-Sped 2:5, pierwsi zdobyli gola, a do przerwy utrzymywali wynik remisowy 1:1.

Z roli faworyta wywiązał się Topicar Auto Części, który pojedynek z Control Process Luxtorpedę i zakończył rezultatem 4:1.

Liderem tabeli jest Sportmossimo.pl Grabówka, który ma jeden mecz zaległy, ale w rozegranych trzech spotkaniach odniósł komplet zwycięstw. Z kolei na dole tabeli, z zerowym dorobkiem punktowym, plasują się aż trzy drużyny – Biała Gwiazda, (B)oca Czemarol i Control Process Luxtorpeda.

14.11.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |