Porażka po słabej grze

Piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów przegrali mecz ligowy w Ostrowie Wielkopolskim 33:39, choć do przerwy wynik był remisowy. Tarnowianie zajmują w tabeli I ligi piąte miejsc z 18 punktami zdobytymi w dziewięciu spotkaniach. Następnym rywalem SPR będzie Moto-Jelcz Oława.

Po słabym meczu piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów przegrali w Ostrowie Wielkopolskim z Ostrovią 33:39.

Gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo, będąc zespołem pod każdym względem lepszym.

Do przerwy utrzymywał się wynik remisowy, w drugiej części gry Ostrovia rozstrzygnęła spotkanie na swoją korzyść.

Po dziewięciu rozegranych spotkaniach zespół z Tarnowa ma 18 punktów i zajmuje w tabeli I ligi piątą pozycję.

Za tydzień do Tarnowa przyjedzie LKPR Moto-Jelcz Oława. Rywale tarnowian mają 21 punktów i zajmują w tabeli trzeciąlokatę, choć w ostatniej kolejce również ponieśli porażkę, przegrywając u siebie z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski 30:31.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski- SPR PWSZ Tarnów 39:33 (17:17)

Bramki dla SPR: Dutka 6, Nowak 6, Wajda 6, Kubisztal 4, Sanek 3, Jewuła 2, Niemiec 2, Mogielnicki 2, Drobiecki 1, Kowalik 1