Niecieczanie grają w Lubinie

 Bruk-Bet Termalica Nieciecza w 18 kolejce LOTTO Ekstraklasy zmierzy się w sobotę wieczorem w Lubinie z Zagłębiem. Rywale niecieczan zajmują w tabeli ósmą lokatę, mając o sześć punktów więcej niż drużyna z Niecieczy.

 

Zagłębie Lubin będzie rywalem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w 18 kolejce LOTTO Ekstraklasy. Mecz rozegrany w Lubinie 2 grudnia o godzinie 18.00. - Każdego przeciwnika w LOTTO Ekstraklasie należy szanować. Do każdego spotkania należy podejść z respektem - mówi przed meczem trener Bruk-Betu Maciej Bartoszek.

W drużynie z Niecieczy zabraknie wracających do pełnej dyspozycji: Bartłomieja Smuczyńskiego, Vladislavsa Gutkovskisa, Przemysława Szarka i kontuzjowanego Bartosza Szeligi. Mimo to niecieczanie zapowiadają walkę o komplet punktów. - Zagłębie będzie chciało poprawić statystyki. My wybieramy się po trzy punkty - zapowiada obrońca Bruk-Betu Kamil Słaby.

Po 17 spotkania ekipa z Niecieczy zajmuje w tabeli 13 lokatę z dorobkiem 18 punktów. Zagłębie ma o sześć punktów więcej i plasuje się na ósmym miejscu. W poprzednich spotkaniach Bruk-Bet zremisował 3:3 z Wisłą Kraków, a Zagłębie przegrało ze Śląskiem Wrocław 0:1.

02.12.2017
Komentarze:
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |