Podsumowanie artystycznego projektu

 W galerii Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie w dniu 5 grudnia o godzinie 17.00 odbędzie się finisaż wystawy i prezentacja publikacji „Uroki opowiadania”. Wystawa i książka stanowią podsumowanie projektu realizowanego w ZSP w latach 2012 – 2017.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie zaprasza 5 grudnia o godzinie 17.00 do galerii ZSP na finisaż wystawy oraz prezentację publikacji „Uroki opowiadania”, stanowiącej podsumowanie cyklu wystaw realizowanych z inicjatywy Łukasza Wojtanowskiego, nauczyciela rysunku i malarstwa we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie.
Wystawa jest okazją do przypomnienia prac biorących udział w ekspozycjach, które w latach 2012-2017 korzystały z gościny Galerii Niebieskiej MBP oraz przywołania fragmentów utworów literackich będących inspiracją do działań malarskich i rysunkowych dla młodzieży tarnowskiego Zespołu Szkół Plastycznych.

W ramach grantu dla Łukasza Wojtanowskiego „Nauczyciel z kulturą 2016” możliwe było przygotowanie publikacji poświęconej wspomnianym działaniom.

04.12.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |