Krótsze porady

 W najbliższy czwartek, 7 grudnia, Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Mościcach przy ulicy Chemicznej 2 będzie czynny do godziny 18.00, a nie jak zwykle w czwartki do 20.00. O godzinie 18.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, które jest również siedzibą Rady Osiedla Mościce, posiedzenie rozpoczną radni Mościc.

 

Z nieodpłatnej pomocy prawnej świadczonej w Mościcach przy ulicy Chemicznej 2 mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Tarnowa. Punkt jest czynny we wtorki od 8.30 do 13.30 i w czwartki od 15.00 do 20.00. W najbliższy czwartek, 7 grudnia, punkt wyjątkowo będzie pracował krócej, do godziny 18.00. W pozostałe dni nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana zgodnie z harmonogramem. - Przepraszamy mieszkańców za ewentualne niedogodności – mówi Robert Rogala, dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Tarnowa.

Wszyscy mieszkańcy Tarnowa mogą korzystać z bezpłatnych porad prawnych, udzielanych w trzech punktach: w siedzibie Rady Osiedla Mościce przy ulicy Chemicznej 2, w siedzibie Rady Osiedla Westerplatte na Westerplatte 18 i przy ulicy Krzyskiej 116, w siedzibie Rady Osiedla Krzyż. Aby uzyskać poradę prawną, wystarczy pisemnie, na specjalnym formularzu, oświadczyć, że jest się mieszkańcem Tarnowa. Adwokaci i radcowie prawni, działający w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, doradzają w sprawach karnych i cywilnych, w tym w sprawach spadkowych, rodzinnych, upadłościowych i administracyjnych.

05.12.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |