Spotkanie mikołajkowe w „Promyku”

 Mikołajkową wizytę złożyli wychowankom Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” w Rzuchowej przedstawiciele powiatowego i gminnego samorządu. Do dzieci trafiły upominki przygotowane przez samorząd powiatu tarnowskiego. Mieszkańcy „Promyka” zaprezentowali natomiast okolicznościowe przedstawienie.

 

Starosta Roman Łucarz, Jacek Hudyma, etatowy członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego oraz Józef Knapik, wójt Pleśnej złożyli wychowankom Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” w Rzuchowej mikołajkową wizytę.

Podczas spotkania samorządowcy przekazali wychowankom upominki, przygotowane przez tarnowskie starostwo. Natomiast mali mieszkańcy „Promyka” wystawili okolicznościowe przedstawienie, z wymownym świątecznym przesłaniem.

- Jest już tradycją, iż o tej porze roku, z okazji Dnia św. Mikołaja, odwiedzamy naszych podopiecznych z „Promyka”. Mamy okazję uczestniczyć w przygotowanym przez wychowawców i wychowanków placówki programie artystycznym oraz wręczyć mikołajkowe prezenty. Spotkania te to promyk radości dla dzieci, jak również i dla nas - mówi starosta Roman Łucarz.

- Świąteczny czas, który przed nami, to okres życzeń i serdeczności. Podczas spotkania z dziećmi mieliśmy okazję przekazać nasze życzenia oraz wysłuchać życzeń dzieci. To wzruszające chwile - podkreśla Jacek Hudyma.

Mikołajkową wizytę wychowankom „Promyka” złożyła także delegacja strażaków ochotników z OSP w Łukanowicach oraz OSP Zakrzów

05.12.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |