Pięć bramek w Niecieczy

Zespół Bruk – Betu Nieciecza odniósł na własnym boisku efektowne zwycięstwo nad Ruchem Wysokie Mazowieckie 4:1, mimo że to goście schodzili na przerwę prowadząc 1:0. Bruk – Bet jest wiceliderem ligowej tabeli, w kolejnym spotkaniu niecieczanie zmierzą się z w Łowiczu z Pelikanem, zajmującym w tabeli szóstą lokatę.

Bardzo dobry mecz rozegrali przeciwko Ruchowi Wysokie Mazowieckie piłkarze Bruk – Betu Nieciecza. Od początku spotkania gospodarze posiadali przewagę i inicjatywę, byli jednak mało skuteczni, co zemściło się tuż przed przerwą, gdy na bramkę Bruk – Betu uderzał Bzdęga, Baran odbił piłkę, ale dobitka w wykonaniu Twardowskiego trafiła do siatki.
Po przerwie niecieczanie przyśpieszyli tempo rozgrywania akcji, co przyniosło efekt już po kilku minutach. W 53 minucie Leśniowski doprowadził do wyrównania uderzając piłkę głową po dośrodkowaniu Kleinschmidta. Kilkanaście minut później padł kolejny gol – tym razem na bramkę gości uderzał Prokop, bramkarz Ruchu wybił piłkę w ten sposób, że Smółka głową dobił ją do siatki. Ten sam piłkarz na 10 minut przed końcem spotkania zdobył następnego gola, tym razem po podaniu Cygnara. Wreszcie w przedostatniej minucie meczu wynik spotkania po akcji Prokopa i Szałęgi ustalił wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Ryguła.
Niecieczanie zajmują w ligowej tabeli pozycję wicelidera, mając 19 punktów zdobytych w ośmiu spotkaniach i punkt straty do przewodzącego zespołu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Kolejnym rywalem Bruk – Betu będzie w niedzielę 13 września Pelikan Łowicz, który z 15 punktami zajmuje szósta pozycję w lidze.

Bruk – Bet Nieciecza – Ruch Wysokie Mazowieckie 4:1 (0:1)
Bramki: Twardowski (45 min.) - Leśniowski (53 min), Smółka 2 (65 i 81 min.), Ryguła (89 min.)
Żółte kartki: Kleinschmidt, CygnarŻaglewski, Bzdęga
Bruk – Bet: BaranKleinschmidt, Jacek, Czarny, Zontek, Kot (52 min. Leśniowski), Prokop, Metz (75 min. Cygnar), Szałęga, Smółka (85 min. Ryguła) Dzierżanowski (52 min. Szczoczarz)
Sędziował: M. Szrek (Kielce), widzów 700