Zaczarowany teatr wyobraźni - warsztaty rodzinne w CSM

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza dzieci w wieku od lat czterech do sześciu, wraz z rodzicami, na warsztaty „Zaczarowany Teatr Wyobraźni”. Zajęcia odbędą się w CSM 21 stycznia. Koszt udziału wynosi 10 złotych od dziecka, opiekunowie uczestniczą w warsztatach bezpłatnie.

 

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na warsztaty dla dzieci z Teatrem TRIP. - Zapraszamy najmłodszych w wieku od czwartego do szóstego roku życia oraz ich rodziców lub opiekunów na zajęcia rozwijające wyobraźnię, motorykę i słownictwo dzieci. A wszystko to okraszone świetną zabawą – zapraszają organizatorzy. Warsztaty poprowadzą aktorzy z Teatru TRIP: Anna Bączek-LieberMarcin Lieber.

W programie warsztatów znajdą się m.in. zabawy i ćwiczenia teatralne (rozgrzewające, relaksacyjne, koncentrujące, rozwijające wyobraźnię teatralną), praca z przedmiotem i rekwizytem – odkrywanie teatralnej urody i nowych funkcji przedmiotów codziennego użytku, budowanie obrazów plastycznych operujących symbolem i metaforą, odkrywanie możliwości głosowych (ćwiczenia emisyjne, dykcyjne, zabawy głosem), przekładanie słowa na obraz i sytuację dramatyczną.

Zajęcia odbędą się w sali baletowej CSM od godziny 13.30 do 14.30. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie obuwia zamiennego dla dziecka.

Liczba miejsc jest ograniczona. Opłata za udział w warsztatach wynosi 10 złotych od dziecka, opiekunowie uczestniczyć będą w zajęciach za darmo. Sprzedaż biletów i rezerwację miejsc prowadzi kasa CSM.

Po warsztatach CSM zaprasza na spektakl „Fabryka śniegu”.

31.12.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |