Okrojona kolejka

 Zespoły grające w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu rozpoczęły rewanżową rundę rozgrywek. Z rywalizacji wycofała się ekipa Control Process Luxtorpeda, więc w rundzie rewanżowej walczyć będzie dziewięć zespołów. W tabeli wciąż Lumaro Elbud.

 

Bardzo okrojona została 10 kolejka ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Pierwszym powodem tego stanu rzeczy jest rezygnacja z rozgrywek ekipy Control Process Luxtorpeda, drużyny, która grała w lidze od początku jej powstania. Powodem są kłopoty kadrowe i kontuzje.

W rundzie rewanżowej grać będzie zatem dziewięć zespołów, a każdy z nich otrzyma za mecz z wycofaną drużyną darmowe punkty.

Jako pierwszy z tego dobrodziejstwa skorzystał zespół Lumaro Elbud, który zwycięzył walkowerem 5:0 i umocnił się na prowadzeniu w tabeli.

Wicelider, Sportmossimo.pl Grabówka zgodziło się na przełożenie spotkania z Gryfem Borzęcin, także Topicar Auto Części prosił o zmianę terminu rozegrania meczu z Białą Gwiazdą.

W najciekawszym rozegranym meczu zmierzyły się Grupa Azoty PROREM i Westovia Okna Pawłowski. Westovia zwyciężyła 6:3 i dzięki temu wyprzedziła swoich rywali w tabeli.

Pchelkowsky Tar-Sped tym razem zagrał dwukrotnie z (B)oca Czemarol. Stało się na skutek wcześniejszego przełożenia meczu. W pierwszym spotkaniu zajmująca ostatnie miejsce w tabeli ekipa (B)oca Czemarol uległa 3:10, drugie przegrała 1:6. Te wygrane przesunęły Pchelkowsky Tar-Speed na trzecie miejsce w tabeli.

10.01.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |