70 tysięcy na tarnowskie hospicjum

 W Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego odbył się 5 stycznia Noworoczny Koncert Charytatywny „Vadim Brodski Carnival Show". Dochód z imprezy, w wysokości 70 tysięcy złotych, przeznaczony zostanie w całości na budowę hospicjum Via Spei w Tarnowie.

 

W Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego odbył się 5 stycznia Noworoczny Koncert Charytatywny „Vadim Brodski Carnival Show". Wystąpili: Vadim Brodski (skrzypce), Ewelina Szybilska (sopran), Łukasz Gaj (tenor), Julian Brodski (saksofon) oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego. Było to kolejne wydarzenie artystyczne, które towarzyszy budowie hospicjum Via Spei w Tarnowie.

- Bardzo nas cieszy, że koncert spotkał się z tak ogromnym zainteresowaniem i już tydzień przed rozpoczęciem zabrakło wolnych miejsc. To niewątpliwy sukces zwłaszcza, że uczestnicy kierowali się nie tylko chęcią udziału w imprezie kulturalnej, ale również gestem pomocy. Całkowity dochód z przekazanych darowizn w kwocie 70 tysięcy złotych przeznaczymy na rozpoczęcie prac wykończeniowych w budynku (posadzki, płytki). Serdecznie dziękujemy za wsparcie i wspaniały muzyczny wieczór dobrych serc – mówi Anna Czech, prezes Fundacji Kromka Chleba.

Tradycyjnie koncertowi towarzyszyło wręczenie wyróżnień za szczególne zaangażowanie na rzecz powstającego hospicjum, toast noworoczny oraz nagrodzenie najhojniejszych darczyńców tego wieczoru cennymi upominkami.

20.01.2018
Komentarze:
oset: 20.01.2018
Brawo !
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |