Ważna wygrana

 Piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów, po emocjonującym spotkaniu pokonali we własnej hali ŚKPR Świdnica 28:27. Najwięcej bramek dla tarnowian zdobył tym razem Dariusz Dutka. Zespół z Tarnowa ma po 14 rozegranych spotkaniach 33 punkty i nadal jest wiceliderem tabeli. Najbliższy mecz tarnowianie rozegrają w ramach rozgrywek o Puchar Polski, a w lidze zmierzą się 3 lutego z Politechniką Anilaną Łódź.

 

Szczypiorniści SPR PWSZ Tarnów byli faworytem w spotkaniu ligowym z ŚKPR Świdnica i wywalczyli komplet punktów, ale wygrana przyszła dużo trudniej niż spodziewali się kibice.

Pierwszego gola zdobyli goście, a wyrównana walka toczyła się do stanu 8:8. Później tarnowianie zdobyli przewagę, która do końca pierwszej połowy urosła do czterech bramek.

Po przerwie goście zagrali przede wszystkim lepiej w obronie i systematycznie odrabiali straty. Przy stanie 23:20 świdniczanie zdobyli kilka bramek w rzędu, dzięki czemu doprowadzili do remisu 23:23, później na tablicy pojawił się wynik 24:24 i 25:25.

Końcówka spotkania ponownie należała do gospodarzy. Tarnowianie wyszli na prowadzenie 28:26, goście odpowiedzieli kontaktową bramką, ale na więcej zabrakło już czasu i zimnej krwi.

Zespół z Tarnowa ma po 14 rozegranych spotkaniach 33 punkty, tyle samo co lider – AZS AWF Biała Podlaska. Już w środę SPR zagra w Pucharze Polski z Górnikiem Zabrze, a 3 lutego do Tarnowa przyjedzie na mecz ligowy Politechnika Anilana Łódź.


SPR PWSZ Tarnów – ŚKPR Świdnica 28:27 (17:13)

Bramki dla SPR: Dutka 9, Kubisztal 6, Kowalik 5, Wajda 3, Jewuła 1, Misiewicz 1, Spieszny 1, Sanek 1, Nowak 1

29.01.2018
Komentarze:
cartier replica uhren: 07.02.2018
Sobald Sie es haben, tun Sie nichts. Beruhige die Welt, um die Zeit zu verschieben und voranzukommen. omega replica uhrenSchön und langlebig, auf der ganzen Welt respektiert.breitling replica uhren Advanced Quarz-Technologie, genaue Minute oder Sekunde ist nicht schlecht. Du hast escartier replica uhren verdient. Warte auf diesen zweiten Weltwechsel, oder ergreife diese Sekunde, um die Welt zu verändern.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |