Dobry mecz siatkarek

Kolejne zwycięstwo odniosły w rozgrywkach I ligi siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Tarnowianki pokonały u siebie 3:0 Eneę Energetyka Poznań i awansowały na piąte miejsce w tabeli. Następny mecz ligowy zespół z Tarnowa rozegra w Radomiu z Radomką.

Bardzo dobry mecz rozegrały siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Tarnowianki pokonały w 17 kolejce rozgrywek I ligi Eneę Energetyka Poznań 3:0.

Wszystkie partie miały emocjonujący przebieg, ale najwięcej emocji kibice przeżyli w secie drugim, gdy zespół z Tarnowa przegrywał już 9:15, ale zdołał odwrócić losy seta i zwyciężyć 25:22.

Dzięki tej wygranej Grupa Azoty PWSZ wyprzedziły w tabeli ekipę z Poznania i awansowały na piąte miejsce w tabeli z 27 punktami zdobytymi w 17 spotkaniach.

Następny mecz ligowy tarnowianki rozegrają w Radomiu z Radomką. Rywali zajmują w tabeli czwartą lokatę z dorobkiem 32 punktów.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Enea Energetyk Poznań 3:0 (25;22, 25:22, 25:21)

Grupa Azoty PWSZ: Szabó, Lewandowska, Pytel, Głaz, Podlasek, Stachowicz, Filipowicz (libero) oraz Matyszczak, Bodzęta, Sobczak, Sieradzan-Minicz, Kaczyńska