Konfrontacja na szczycie

 Zespoły ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrały 13 kolejkę spotkań. Na prowadzeniu w tabeli umocniła się drużyna Lumaro Elbud, która pokonała wicelidera, Sportmossimo.pl Grabówka. Kolejne mecze odbędą się 5 lutego.

 

Najważniejszym wydarzeniem 13 kolejki ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport było spotkanie lidera z wiceliderem. W tej konfrontacji lepsza okazała się ekipa Lumaro Elbud, która pokonała Sportmossimo.pl Grabówka 3:0 i umocniła się na czele tabeli z przewagą sześciu punktów nad rywalami. Gole dla zwycięzców zdobywali w tym spotkaniu Dawid Sojda i Adrian Ślęzak.

Po porażce Sportmossimo.pl Grabówka na drugie miejsce w tabeli awansowała drużyna Pchelkowsky Tar-Sped, która gładko ograła Gryfa Borzęcin 6:1. Wyjątkową skutecznością wykazał się Mateusz Groński, który trzykrotnie posłał piłkę do siatki rywali. Honorowego gola dla ekipy z Borzęcina zdobył natomiast Mariusz Zabiegała.

Szanse na podium na zakończenie sezonu wciąż ma jeszcze również Grupa Azoty PROREM, która tym razem zainkasowała kolejne punkty po wygranej z (B)oca Czemarol 5:3.

W ostatnim spotkaniu kolejki Westovia Okna Pawłowski pokonała zespół Białej Gwiazdy 5:1. Punkty walkowerem, za mecz Luxtorpedą, przypadły w tej kolejce ekipie Topicar Auto Części.

Kolejne mecze ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrane zostaną 5 lutego.

30.01.2018
Komentarze:
patek philippe: 07.02.2018
Wenn du nicht zur Arbeit gehst, brauchst replica uhren du vielleicht eine Uhr, die dein Temperament und deine Vision widerspiegelt,cartier replica uhren um deine Unterschiede vom allgemeinen Geschmack und der Vision zu zeigen. Hier,patek philippe replica uhren um Ihre Bedürfnisse zu erfüllen.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |