CSM zaprasza na warsztaty fotograficzne

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza dzieci w wieku od sześciu do 14 lat na tygodniowe warsztaty rodzinnego studia fotograficznego". Zajęcia odbywać się będą podczas ferii zimowych, od 19 do 23 lutego. Koszt za pięć dni warsztatów wynosi 250 zł od dziecka. Z dziećmi do lat siedmiu na warsztatach powinni być obecni opiekunowie, którzy nie wnoszą żadnych opłat.

 

Centrum Sztuki Mościcie zaprasza dzieci w wieku 6-14 lat na tygodniowe, całodniowe warsztaty „rodzinnego studia fotograficznego". Warsztaty odbędą się w CSM od 19 do 23 lutego, w godzinach od 9.00 do 15.00.

Dziecko podczas zabawy nauczy się profesjonalnych podstaw fotografowania. Uczestnicy zobaczą m.in. jak bardzo różnią się zdjęcia ich dziadków od tych współczesnych, robionych telefonem komórkowym. - Przećwiczymy fotografię tradycyjną i cyfrową, poznamy i przetestujemy programy do obróbki zdjęć. W końcu – zorganizujemy profesjonalne studio fotograficzne - zapraszają organizatorzy. Warsztaty zakończą się sesją studyjną uczestników. W programie zaplanowano dodatkowo seans filmowy oraz zabawy kreatywne i ruchowe. Zajęcia poprowadzi Beata Motuk, tarnowianka, graficzka komputerowa, fotografka, stypendystka Miasta Tarnowa, właścicielka studia fotograficznego Studio Twórcze NAOKU. - W fotografii najbardziej fascynuje mnie portret, a fotografia tradycyjna, analogowa, jest bardzo bliska mojemu sercu. Podczas warsztatów chcę pokazać jak przez dobrą zabawę poznamy tajniki fotografii, używając do tego prostych materiałów znajdujących się w każdym domu, jak i zetkniemy się z profesjonalnym sprzętem fotograficznym - mówi Beata Motuk.

Aby zapisać dziecko należy zarezerwować miejsce pocztą elektroniczną pod adresem: edukacja@csm.tarnow.pl (wybrany termin, imię, nazwisko, wiek dziecka, numer telefonu) lub pod numerem 14 633 46 15.

Bilet wstępu można zakupić w kasie w ciągu czterech dni od rezerwacji. Po tym czasie rezerwacje bez wykupionego biletu będą anulowane. Nie można jednak zakupić biletu bez wcześniejszej rezerwacji.

Koszt za pięć dni warsztatów wynosi 250 zł od dziecka oraz 225 zł za każde dziecko z rodzeństwa w przypadku, gdy zapisuje się więcej niż jedno. Z dziećmi sześcio i siedmioletnimi na zajęciach powinni być opiekunowie. Opiekun uczestniczył będzie w warsztatach bezpłatnie. W cenie uwzględniono: zimne i ciepłe napoje, produkty do przygotowania drugiego śniadania, ubezpieczenie i opiekę dwóch osób dorosłych w czasie zajęć.

31.01.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |