Wygrana szczypiornistów

 Piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów pokonali we własnej hali Politechnikę Anilanę Łódź 40:31. Tarnowianie wciąż są wiceliderem tabeli I ligi, mając tyle samo punktów co lider – AZS Biała Podlaska. W następnej kolejce zespół z Tarnowa  zagra w Końskich z KSSPR.

 

Pewne zwycięstwo odnieśli w meczu ligowym z Politechniką Anilaną Łódź szczypiorniści SPR PWSZ Tarnów. Tarnowianie wygrali 40:31, choć początek spotkania nie zapowiadał tak efektownej wygranej.

Łodzianie zaskoczyli gospodarzy i po 10 minutach gry nieoczekiwanie prowadzili 5:3. Animuszu piłkarzom z Łodzi starczyło jednak tylko na kwadrans. Tarnowianie wyszli na prowadzenie 7:6 i systematycznie powiększali przewagę, schodząc na przerwę przy stanie 19:14.

Po przerwie niewiele na parkiecie się zmieniło, po kilku minutach drugiej połowy przewaga tarnowian wzrosła do dziewięciu bramek (25:16) i tę wysoką przewagę gospodarze utrzymali do końca spotkania.

SPR PWSZ ma 36 punktów zdobytych w 15 spotkaniach i zajmuje w tabeli I ligi drugie miejsce. Tyle samo punktów ma lider – AZS Biała Podlaska. W następnej kolejce tarnowianie zagrają na wyjeździe z KSSPR Końskie.


SPR PWSZ Tarnów – Politechnika Anilana Łódź 40:31 (19:14)

Bramki dla SPR: Dutka 8, Kubisztal 8, Kowalik 6, Wajda 5, Jewuła 4, Sanek 4, Misiewicz 3, Niemiec 2

05.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |