Radomianki za mocne

 Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów mimo dobrej gry przegrały w Radomiu z Radomką 0:3. Tarnowianki zajmują w tabeli I ligi szóstą lokatę z 27 punktami zdobytymi w 18 spotkaniach. W następnej kolejce do Tarnowa przyjedzie lider – Wisła Warszawa.

 

Mimo dobrej gry siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów uległy w Radomiu w meczu 18 kolejki I ligi Radomce 0:3.

Początek spotkania był wyrównany, a wynik oscylował w granicach remisu. Tarnowianki wyszły na prowadzenie 14:12 i przez dłuższy czas tę minimalną przewagę utrzymywały. Dwa kolejne błędy przy stanie 23:23 sprawiły jednak, że pierwszego seta wygrały gospodynie.

W drugiej partii siatkarki z Radomia prowadziły 6:2, ale później gra się wyrównała. W końcówce jednak znów skuteczniejsze okazały się radomianki, które wygrały seta 25:23.

W trzeciej partii wyrównana walka trwała do stanu 16:16. Potem inicjatywę przejęły gospodynie, które prowadziły 23:18 i nie pozwoliły sobie już odebrać zwycięstwa.

Po 18 rozegranych spotkaniach tarnowianki mają 27 punktów i zajmują w tabeli I ligi szóstą lokatę. W następnej kolejce zespół z Tarnowa zagra u siebie z liderem – Wisłą Warszawa.


E.Leclerc Radomka Radom – Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)

Grupa Azoty PWSZ: Szabó, Pytel, Głaz, Lewandowska, Stachowicz, Sieradzan-Minicz, Filipowicz (libero) oraz: Podlasek, Bodzęta, Matyszczak, Grodzka, Sobczak, Świderska, Kaczyńska

05.02.2018
Komentarze:
breitling replica uhren: 07.02.2018
Wenn du nicht zur Arbeit gehst, brauchst cartier replica du vielleicht eine Uhr, die dein Temperament und deine Vision widerspiegelt,gefälschte cartier kaufen um deine Unterschiede vom allgemeinen Geschmack breitling replica uhren und der Vision zu zeigen. Hier, um Ihre Bedürfnisse zu erfüllen.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |