Grad bramek w lidze futsalu

 W ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrano 14 kolejkę spotkań. Padło wyjątkowo dużo bramek,coraz bardziej klarowna staje się też, na cztery kolejki przed końcem rozgrywek, sytuacja poszczególnych zespołów w tabeli. Kolejne mecze zaplanowano na 12 lutego.

 

W ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport do rozegrania pozostały już tylko cztery kolejki spotkań. Po meczach 14 kolejki coraz bardziej klarowna staje się sytuacja na szczycie tabeli.

Pojedynek lidera, Lumaro Elbud, z wiceliderem Pchelkowsky Tar-Sped zakończył się efektowną wygraną lidera 10:4. Gole dla zwycięzców zdobyli: Szymon Adamski, Adrian Ślęzak, Bartłomiej Krużel, Konrad Barwacz i Tomasz Lipiński. Porażka Pchelkowsky Tar-Speed zepchnęła ten zespół na trzecie miejsce, a na pozycję wicelidera powróciła ekipa Sportmossimo.pl Grabówka. Zespół z Grabówki otrzymał „darmowe” punkty za mecz z Luxtorpedą i pokonał Grafa Borzęcin 3:1.

Borzęcanie lepiej spisali się w pojedynku z Grupą Azoty PROREM, który po emocjonującej końcówce zakończył się remisem 2:2, a ostatni gol dla Grafa padł w ostatniej akcji meczu.

Te rozstrzygnięcia były korzystne dla Westovii Okna Pawłowski, która po wygranej 7:0 z Topicar Auto Części zredukowała straty do podium do trzech punktów. Gole zdobywali: Paweł Kasprzyk, Rafał Zegar, dwa razy Tomasz Nytko i trzy razy Marek Nalepka.

Topicar ma jednak wciąż szansę na spokojne utrzymanie się w lidze, zwłaszcza, że bezpośredni konkurenci - Biała Gwiazda i (B)oca Czemarol podzieliły się punktami w meczu zakończonym remisem 3:3. I tym razem ostatni gol padł na kilka sekund przed końcem spotkania.

Kolejne mecze w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrane zostaną 12 lutego.

06.02.2018
Komentarze:
replica uhren: 07.02.2018
Wenn du nicht zur Arbeit gehst, brauchst ducartier replica uhren vielleicht eine Uhr, die dein Temperament und deine Vision widerspiegeltbreitling replica uhren, um deine Unterschiede vom allgemeinen Geschmack und der Vision zu zeigen.replica uhren Hier, um Ihre Bedürfnisse zu erfüllen.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |