Akcja krwiodawstwa strażaków z Zakrzowa

 Na pierwszą w bieżącym roku akcję krwiodawstwa zapraszają członkowie Klubu HDK PCK przy OSP Zakrzów. Krew będzie można oddać w remizie OSP w Dębinie Łętowskiej w dniu 11 lutego, od godziny 8.00 do 12.00.

 

Pierwsza w tym roku strażacka akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana przez członków Klubu HDK PCK przy OSP Zakrzów p.w. Św. Floriana, odbędzie się w remizie OSP w Dębinie Łętowskiej 11 lutego, od godziny 8.00 do 12.00. Z okazji zbliżających się Walentynek każdy kto odda krew otrzyma „Kropelka”, czyli pluszaka w kształcie kropelki krwi.

Klub HDK PCK przy OSP Zakrzów za działalność w roku 2017 uzyskał drugie miejsce w województwie małopolskim w ogólnopolskiej akcji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew” za największą ilość pozyskanej krwi przypadającej na jednego strażaka w jednostce. Druh Józef Szczupak z OSP KSRG Zakrzów został najaktywniejszym strażakiem, zajmując również drugie miejsce w Małopolsce. Podsumowanie, wręczenie wyróżnień i uroczysta konkursowa gala odbędzie się 10 marca w Krynicy Zdroju.

09.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |