Nowe samochody dla Policji

 Nowe samochody trafiły 8 lutego do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Jeden  pojazdów zakupiony został przez Komendę Główną Policji. Pozostałe zostały zakupione za pieniądze Policji i lokalnych samorządów.

 

Siedem nowych samochodów otrzymała Komenda Miejska Policji w Tarnowie. Flota tarnowskiej policji wzbogaciła się o cztery ople, dwa nieoznakowane samochody KIA oraz jedno BMW. Przedstawiciele władz samorządowych uroczyście przekazali nowe samochody tarnowskim policjantom. - To szczególny dla nas, policjantów, dzień. Możemy przekazać do użytkowania nowe samochody, które będą pracować na terenie miasta i powiatu. Te samochody są zakupione w pakiecie 50/50, państwo partycypujecie w tych kosztach, za co w imieniu swoim i moich policjantów serdecznie dziękuję. Dziękuję również w imieniu mieszkańców, którzy są bezpośrednimi odbiorcami bezpieczeństwa – mówi mł. insp. Mariusz Dymura, komendant miejski policji w Tarnowie.

Koszt BMW, wraz z wyposażeniem, wyniósł prawe 200 tys. zł i został pokryty przez Komendę Główną Policji, wartość pozostałych sześciu samochodów przekroczyła 600 tys. zł, z czego połowę dołożyły samorządy.

09.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |