Zaczarowany teatr wyobraźni - warsztaty rodzinne

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza dzieci od czwartego do szóstego roku życia na warsztaty, które poprowadzą aktorzy z zespołu PRYM ART. Zajęcia dla dzieci i ich opiekunów odbędą się 25 lutego od 13.30 do 14.30. Koszt udziału w warsztatach to 10 złotych od dziecka.

 

Centrum Sztuki Mościce zaprasza najmłodszych, od czwartego do szóstego roku życia i ich rodziców lub opiekunów na zajęcia rozwijające wyobraźnię, słownictwo dzieci i poprawiające koncentrację. Warsztaty odbędą się 25 lutego w godzinach od 13.30 do 14.30 w CSM.

Zajęcia poprowadzą aktorzy z zespołu PRYM ART. - Podczas zajęć, poprzez zabawę, będziemy poznawać magię teatru. A przede wszystkim kształtować wyobraźnię. Wszystko to okraszone świetną zabawą. Prosimy przynieść obuwie zamienne dla dziecka - zapraszają organizatorzy.

W programie znajdą się zabawy i ćwiczenia teatralne, praca z przedmiotem i rekwizytem – odkrywanie teatralnej urody i nowych funkcji przedmiotów codziennego użytku, budowanie obrazów plastycznych operujących symbolem i metaforą, odkrywanie możliwości głosowych, przekładanie słowa na obraz i sytuację dramatyczną

Koszt udziału w warsztatach wynosi 10 zł od dziecka. Opiekunowie nie płacą. Sprzedaż biletów i rezerwację prowadzi kasa CSM.

12.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |