Policja na sportowo

 Dziesięć drużyn policyjnych z całej Małopolski 17 lutego weźmie udział w II Turnieju w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego. Podczas turnieju odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz leczenia Juli, córeczki jednego policjantów.

 

17 lutego w hali sportowej przy ulicy Chemicznej w Tarnowie odbędzie się II Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego. Udział w turnieju zapowiedziało 10 drużyn z komend Policji z Tarnowa, Krakowa (KMP i OPP), Nowego Sącza, Bochni, Brzeska, Nowego Targu, Suchej Beskidzkiej, Oświęcimia i Wieliczki.

Podczas całej imprezy odbywać się będzie zbiórka charytatywna oraz licytacja przedmiotów przekazanych między innymi przez Janusza Kołodzieja, Bartosza Kapustkę i Dariusza Michalczewskiego oraz reprezentacje Polski w skokach narciarskich i snowboardzie. Cały dochód przeznaczony zostanie na na rzecz leczenia Juli, córeczki jednego policjantów. Zmagania turniejowe trwać będą od godziny 8.00 do 15.00. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Komendant Miejski Policji w Tarnowie, a partnerem turnieju jest samorząd powiatu tarnowskiego.

13.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |