Derby nie dla tarnowianek

 W meczu 21 kolejki I ligi siatkarki Grypy Azoty PWSZ Tarnów przegrały we własnej hali z zespołem Solnej Wieliczka 0:3. Po tej porażce tarnowianki spadły na ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. W ostatniej kolejce fazy zasadniczej rozgrywek drużyna z Tarnowa zagra na wyjeździe w Gliwicach z AZS Politechnika Śląska.

 

Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów nie sprostały ekipie  Wielicki w derbach Małopolski i przegrały 0:3.

Najwięcej emocji przyniosła pierwsza partia. Gospodynie wyszły na prowadzenie 5:3 i przez większość seta utrzymywały przewagę. Na tablicy pojawiały się wyniki 15:12, 20:17 i wreszcie 22:20. Wieliczanki w tym momencie rozpoczęły odrabianie strat, zdobyły dwa kolejne punkty, wyszły na prowadzenie i choć nie wykorzystały trzech piłek setowych, wygrały partię 27:25.

W drugim secie wyrównana walka trwała do stanu 9:10. Wówczas siatkarki w Wieliczki zdobyły kilka punktów przewagi. Tarnowianki odrobiły cześć strat, doprowadziły do wyniku 17:18, ale ponownie oddały inicjatywę i przegrały partię 20:25.

W trzecim secie przyjezdne poszły za ciosem. Od początku zdobyły przewagę, prowadziły 4:2, potem 8:4, 17:11, wreszcie 21:13. Pogubione tarnowianki zdobyły w tej partii zaledwie 15 punktów.

Po 21 rozegranych spotkaniach drużyna z Tarnowa zajmuje w tabeli ósmą lokatę z 29 punktami. W następnej kolejce tarnowianki wyjdą do Gliwic na mecz z AZS Politechnika Śląska.

 

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Solna Wieliczka 0:3 (25:27, 20:25, 15:25)

Grupa Azoty: Szabó, Lewandowska, Pytel, Głaz, Stachowicz, Sieradzan-Minicz, Kaczyńska (libero) oraz: Grodzka, Podlasek, Matyszczak, Bodzęta, Sobczak, Świderska, Filipowicz

26.02.2018
Komentarze:
replica uhren: 15.03.2018
Sobald Sie es haben, tun Sie nichts. Beruhige die Welt, um die Zeit zu verschieben und voranzukommen. Schön replica uhren shop und langlebig, auf der ganzen Welt respektiert. Advanced Quarz-Technologie, genaue Minute oder Sekunde ist nicht schlecht. rolex replicaDu hast es verdient. Warte auf diesen zweiten Weltwechsel, oder ergreife diese Sekunde, um die Welt zu verändern.
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |