Karting Winter Cup w Tarnowie

 Na zakończenie ferii zimowych na torze kartingowym Speed Race w Tarnowie odbyły się otwarte zawody kartingowe dla uczniów tarnowskich szkół. Wyścigi były zwieńczeniem zajęć prowadzonych na torze w czasie ferii. Projekt współfinansowany był  budżetu Gminy Miasta Tarnowa.

 

Kolejna grupa młodych adeptów zrobiła pierwszy krok w sporcie kartingowym. W pierwszym i drugim tygodniu ferii zimowych dzieci i młodzież szkolna oraz osoby niepełnosprawne uczestniczyły w zajęciach rekreacyjno-sportowych w formie szkoleń na torze Speed Race Tarnów. Zajęcia łączyły tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją z wykorzystaniem gokartów.

W niedzielę, 25 lutego, dla wszystkich chętnych uczniów tarnowskich szkół odbyły się zawody kartingowe z cyklu Karting Winter Cup Tarnów 2018.

W kategorii „Mini – Młodzik” najlepszy okazał się Szymon Tonak, drugie miejsce zajął Filip Katra, a trzecie Maksymilian Marszalik. W kategorii Szkolno – Młodzieżowej zwyciężył Patryk Setlak, przed Jakubem Marszalikiem i Jakubem Potępą.

Projekt finansowany był z budżetu Gminy Miasta Tarnowa.

26.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |